Mikaela Shiffrinová překonala legendárního Stenmarka a stala se nejlepší lyžařkou všech dob

Mikaela Shiffrinová překonala legendárního Stenmarka a stala se nejlepší lyžařkou všech dob

Mikaela Shiffrinová, celým jménem Mikaela Pauline Shiffrin, je americká lyžařka, která se specializuje především na dvě alpské disciplíny, jimiž jsou obří slalom a slalom. Je...

Ester Ledecká – sportovní obojživelnice a olympijská šampionka

Ester Ledecká – sportovní obojživelnice a olympijská šampionka

Ester Ledecká se do sportovního světa zapsala jako česká lyžařská a snowboarderská hvězda. Poprvé uchvátila svět, když roku 2018 úspěšně vybojovala nejcennější pozici na zimn...

Články z kategorie Lyžování vám poskytnou všechny poutavé informace, na které jste zvědaví. Projděte si veškeré zajímavosti o tématu Lyžování, abyste se třeba nechali ke sportování inspirovat a také se více dozvěděli o svém oblíbeném sportu nebo sportovcích. Články v kategorii Lyžování k přečtení právě zde.

V kategorii Lyžování se dozvíte veškeré informace o daném tématu, abyste byli stále v obraze a nic vám neuniklo. Věříme, že články v sekci Lyžování pro vás budou přínosem a inspirací k vlastnímu sportování. Kategorie Lyžování má rozhodně co nabídnout.

Soubor článků v sekci Lyžování nabídne sportovním nadšencům nepřeberné množství informací o vašem oblíbeném sportovci nebo sportu. Pohodlně se usaďte a kategorie Lyžování vám zpříjemní odpočinkový čas, kdy se dozvíte i něco nového. Kategorie Lyžování zkrátka přinese spoustu zábavy na poli sportu a sportovních výkonů.